Detosil – suplement który ma oczyszczać organizm z toksyn i pasożytów, czy na pewno to robi?

Detosil jest specyfikiem, który producent określa jako “innowacyjna formuła oczyszczająca”. Suplement ma nam pomóc w przeprowadzeniu skutecznego detoksu organizmu, który pozwoli nam pozbyć się szkodliwych substancji i pasożytów, a wszystko to już po dwóch tygodniach stosowania suplementu Detosil.

Znowu tylko obietnice

Producent obiecuje nam odzyskanie zdrowia i powrót do pełni sił witalnych, a dodatkowo przytacza różne liczby i statystyki o tym, jak niebezpieczne są wszelkiego rodzaju pasożyty i toksyny. Mamy tu miedzy innymi wzmiankę o tym, że na przestrzeni roku nasz organizm może zgromadzić nawet do 8 kg szkodliwych toksyn. Jeśli idzie o pasożyty, liczby są jeszcze bardziej zatrważające, a wybawieniem od tego ma być oczywiście produkt o nazwie Detosil.

Jest on – według deklaracji producenta –  fenomenem łączącym w sobie naturalne, wyjątkowo silne substancje odtruwające i posiadający właściwości przeciwutleniające, które mają pomóc nam zwalczyć przyczynę zatrucia już od zarodka. Detosil ma nam również pomóc odzyskać kontrolę nad właściwą wagą ciała, zapobiec wzdęciom i bólom brzucha, pozbyć się nadmiaru wody z organizmu czy pozbyć się senności i apatii.

W dodatku, zostajemy zapewnieni o czasie wystąpienia pierwszych efektów działania specyfiku, które ponoć pojawiają się już po dwóch tygodniach stosowania.
Warto zwrócić swoją uwagę na fakt, że produktu nie dostaniemy w tradycyjnych aptekach, a jedynie w internetowych sklepach producenta.

W sieci natrafić można na wiele opinii, które w sposób niezbyt przychylny odnoszą się do producenta specyfiku Detosil, jak i również do efektów jego stosowania. Oto kilka z nich:

“Nigdy więcej nie kupię nic od tego producenta. Cena z kosmosu, a efektów stosowania suplementu jak nie było, tak nie ma. Nie bądźcie naiwni i nie dajcie się nabrać na obietnice przedstawione na stronie”.

“Gdy kupowałem Detosil myślałem, że oczyszczę swój organizm z toksyn. Jedyne co oczyściłem to portfel… z pieniędzy! Piszę tutaj ku przestrodze dla potencjalnych nabywców tych tabletek: Nie dajcie się zrobić w bambuko”.

“Szanowni państwo, ten suplement to ściema, ściema i jeszcze raz ściema. Żaden z obiecanych przez producenta efektów nie wystąpił. Wyrzucone w błoto pieniądze, a ja zostałam z bezużytecznymi tabletkami. No cóż, mam nauczkę na przyszłość”.

Jak możemy zauważyć, wiele osób na internetowych forach narzeka na nieskuteczność i nieefektywność suplementu diety Detosil. W świetle takich opinii skłaniałbym się ku twierdzeniu, że najlepszym wyborem będzie odpuszczenie sobie zakupu tego specyfiku i nienarażanie się na utratę pieniędzy, a tym bardzie niepotrzebne narażanie zdrowia.

Dodaj komentarz