DiaRemedium – plastry na cukrzycę, czyli zupełnie nieporozumienie

DiaRemedium , plastry, które przyklejane są na podeszwę stopy, kilkurazowego użytku, są produktem, który według zapewnień producenta, powinien działać na objawy cukrzycy. DiaRemedium nie można kupić w aptece, zamówienie produktu odbywa się przez sklep internetowy producenta. Magiczne plastry DiaRemedium powstały z naturalnych składników, takich, jak angelica sinensis – żeński żeń – szeń, radix pueraria, radix rehmanniae, radix paeoniae rubra, lycium barbarum – jagody goji. Dzęki zastosowanym składnikom, DiaRemedium powinny wpływać na stabilizację poziomu glukozy we krwi, wzmacniać naczynia krwionośne i serce, nie obciążając jednocześnie działania wątroby, jelit i żołądka.  Plastry transdermalne DiaRemedium są przeznaczone do niwelowania objawów cukrzycy typu drugiego.

Opinie konsumentów:

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem plastrów, warto zasięgnąć opinii internautów. Dzięki znalezionym w sieci ocenom działania DiaRemedium, można zrozumieć, że cudownie działające produkty lecznicze, które wprowadzają w organizmie rewolucję pod kątem poprawy zdrowia, jednocześnie nie wpływając negatywnie na pozostałe układy, są jedynie naszym przeświadczeniem o prawdziwości ich zbawiennego działania. Proszę przeczytać, co sądzą o tym ludzie:

“Od lat choruję na cukrzycę, dlatego wszelkie nowinki chętnie testuję, aby przekonać się, czy jest jakiś sposób, aby choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie. Plastry DiaRemedium okazały się po prostu nieskuteczne. Po pierwsze przeszkadzały na stopach, po drugie nie wpłynęły na obniżenie poziomu cukru. Nie polecam.” Regina, lat 50.

“Dostałam plastry DiaRemedium w prezencie od córki, musiałam więc z nich skorzystać. Po pierwszej próbie, poziom glukozy spadł, a następnie zaczął wzrastać i utrzymywać się na stałym, wysokim poziomie. Nie potrafiłam powtórzyć efektu pierwszego zastosowania. Długotrwałe stosowanie zniechęciło mnie, wolę zostać przy dotychczasowych metodach, jeśli chodzi o zdrowie, nie ma kompromisu.” Weronika, 63 lata.

“Nie ufam nowoczesnym specyfikom, za radą żony przyczepiłem sobie jednak ten plaster, bo podobno miał świetnie działać na obniżenie cukru. Przyłożyłem i czekałem, wtedy poziom glukozy spadł.  Wtedy wróciłem do swoich zajęć i… poziom cukru znów wzrósł. Od tamtej pory nie umiem go obniżyć przy pomocy tych plastrów. Nie kupujcie tego, bo nie chce działać, tak jak trzeba”. Waldemar, 48 lat.

Czy DiaRemedium działa?

Wygląda na to, że jest to coś równoznacznego placebo. Naturalne składniki to chyba za mało do walki z cukrzycą. Aby kontrolować poziom glukozy we krwi, należy stosować się do zaleceń lekarza, przyjmując zalecane specyfiki jak na przykład odpowiedno dobrana insulina.  Bez porady lekarza nie warto również sięgać po nieznane “lekarstwa”, które mogą wyrządzić znaczne szkody.

Dodaj komentarz