Valgorect opinie – rozwiązanie na haluksy?

Haluksy to jeden z najczęściej występujących problemów z deformacją stopy. Z haluksami zmagają się w większym stopniu kobiety, choć problem wcale nie omija także mężczyzn. Ich pojawienie się i późniejszy rozrost powodują nie tylko problem estetyczny, ale również dyskomfort związany z pojawiającym się bólem. Pojawiają się także trudności ze znalezieniem odpowiedniego obuwia, z czasem haluksy rozrastają się tak, że ciężko dobrać jakiekolwiek buty. Dlatego kobieta, która ma problem z haluksami zaczyna szukać dla siebie rozwiązania tego problemu.

Valgorect – czy pokona haluksy?

Wśród tych preparatów, które wręcz w cudowny sposób maja pokonać haluksy znajduje sie również żel Valgorect, który przez producenta jest reklamowany jako zupełnie nowa formuła w walce z haluksami. Zestawienie składników według producenta będzie przynosić ulgę w przypadku haluksów, minimalizować ból. Jednocześnie sprzedawca podkreśla, że produkt zatrzymuje rozrost haluksów, wpływa na ich zmniejszenie, dzięki czemu komfort noszenia obuwia staje się znacznie wyższy. Czy jednak w praktyce można na to i produkt będzie się tak dobrze sprawdzał? Niestety oceny użytkowników nie są tak dobre dla tego produktu, a klienci w wielu przypadkach są sceptyczni. Produkt nie jest dostępny w aptekach, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie przez sieć dystrybucji producenta. To raczej nie świadczy dobrze o produkcie, który nie zyskał akceptacji aptek.

Opinie

Daria
Niestety mam wrażenie, że Valgorect to kolejny horrendalnie drogi produkt, który niestety w praktyce zupełnie się nie sprawdza. Jakośc jest niska, ponieważ nie widać żadnych efektów, jeśli chodzi o ukrycie się haluksów czy mniejszy ból. Mam z tym spory problem, jednak nie zmienia sie po tym produkcie więc nie polecam

Dominika
U mnie również produkt nie dał spektakularnych efektów o jakich producent mówił. Wręcz przeciwnie trudno było w ogóle jakieś efekty zauważyć. haluksy nadal bardzo duże i mam wrażenie, że rosną a wraz z tym równiez pojawia się wyraźna bolesność.

Marta
Produkt bezwartościowy jeśli chodzi o działanie, niestety drogi, dlatego zupełnie nie polecam. haluksy nadal bolą i rosną mimo regularnego stosowania. W walce z haluksami chyba tylko dobrze wykonany zabieg będzie sposobem.

Podsumowanie

Trudno polecać produkt, który oceniany jest negatywnie, klienci uważają, że nie działa w walce z haluksami a jednocześnie dużo kosztuje. Dlatego w naszej ocenie Valgorect to produkt na niskim poziomie, na który po prostu nie warto sie decydować, a zapewnienia producenta nie maja żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Dodaj komentarz