Tibettea Active Joint – szczera opinia

Tibettea Active Joint to nic innego, jak rodzaj herbaty. W skład tego specyfiku wchodzi kilka rodzajów ziół, jego receptura w założeniu bazuje na mieszance stworzonej wieki temu przez tybetańskich mnichów. Zioła wchodzące w skład Tibettea Active Joint to zielona herbata, korzeń łopianu, tymianek,  pokrzywa, kocimiętka, lukrecja, oman, przylaszczka oraz liście brzozy. 

Tibettea Active Joint – po co i dla kogo?

Napar ten sprzedawany jest jako środek mający na celu wzmacnianie stawów, niwelowanie bólów w stawach i kręgosłupie, poprawienie krążenia krwi, zapobieganie uszkodzeniom stawów, zmniejszanie stanów zapalnych a nawet… powstawanie i naprawianie kości. Pierwszych efektów możemy się rzekomo spodziewać w przeciągu kilku pierwszych dni regularnego spożywania naparu! Najważniejszym skutkiem stosowania Tibettea Active Joint ma być jednak jego lecznicze działanie w przypadku wystąpienia osteochondrozy. Choroba ta polega na zwyrodnieniu krążków międzykręgowych, co prowadzi do przewlekłych bólów kręgosłupa, stanów zapalnych kości a nawet niedowładów kończyn. Tibettea Active Joint, zgodnie z deklaracjami producenta, ochroni nas przed tą straszną chorobą, która wymaga długotrwałego i kompleksowego leczenia specjalistycznego.

Tibettea Active Joint – gdzie kupić?

Na próżno jednak szukać tego rzekomo cudownego, leczniczego specyfiku w aptekach. Nabyć go możemy jedynie u producenta, który dodatkowo ostrzega nas przed kupowaniem go z jakichkolwiek innych źródeł. Tak więc żadna apteka ani szanujący się ośrodek medyczny nie zaoferuje nam kuracji tą “cudowną” herbatą.

Opinie użytkowników

Mając na uwadze wielkie obietnice producenta odnośnie działania Tibettea Active Joint, nie zdziwiło mnie napotkanie negatywnych opinii na temat tego produktu. Większość utwierdziła mnie w mojej ostrożnie niechętnej ocenie. Przytaczam je, zachowując oryginalną pisownię:

“bzdura ja mam chroniczne bóle pleców od lat, pomagają mi głównie regularne masaże i preparaty rozgrzewające, wogóle żadna herbata nie może leczyć tego co jest tu napisane”.

“Z ciekawości zakupiłem to badziewie, teraz mogę powiedzieć z ręką na sercu ODRADZAM!!!”.

Moja ulubiona ze znalezionych opinii, najbliższa mojemu myśleniu była taka:

“Ludzie nie umiejący sobie poradzić z trudnościami zaczynają myśleć magicznie i życzeniowo, nic więc dziwnego że wielu desperatów szukających drogi na skróty sięgnie po ten preparat. Szkoda tylko, że oczekując wielkich rezultatów nie są przygotowani na równie wielkie rozczarowanie.”

Podsumowując, chciałem więc ostrzec wszystkich, którzy oczekują szybkiego rozwiązania swoich problemów ze stawami za pomocą Tibettea Active Joint. Nie jest to tani produkt, jego zakup będzie się wiązał ze znacznym jak na tego typu wyrób wydatkiem. Nie możemy też oczekiwać, że jak od magicznej różdżki nam on pomoże – i że pomoże w ogóle. Do pewnych krzykliwych sloganów należy podchodzić z dystansem, szczególnie jeśli dążą one do uszczuplenia naszego portfela o sporą sumę pieniędzy. Lepiej poszukać skutecznych, sprawdzonych oraz przetestowanych środków, mogących realnie ulżyć w dręczących nas stanach zapalnych i bólowych.

Dodaj komentarz