VitalHair Advanced – skuteczna regeneracja wypadających włosów – Vital Hair opinie

Z czasem nasze piękne i bujne włosy ulegają osłabieniu, tracą połysk, stają się mniej gęste, a nawet wypadają. Na tego typu dolegliwości skarżą się miliony osób na całym świecie, co nie powinno nikogo dziwić w końcu zdrowe i lśniące włosy są bardzo pożądane w dzisiejszych czasach. Przyczyn wypadania włosów jest naprawdę wiele, jak sobie jednak radzić z tym problemem?

Vital Hair opinie – Moje problemy z łysieniem

Nigdy nie byłem człowiekiem, dla którego pielęgnacja włosów stanowiłaby świętość. Wręcz przeciwnie, nie interesowałem się kompletnie tym zagadnieniem. Ograniczałem się zaledwie do prostego umycia włosów szamponem, który akurat był pod ręką. Pomimo tak szczątkowej pielęgnacji, nigdy nie skarżyłem się na stan moich włosów. Nie były one co prawda idealne, ale wyglądały w porządku. Jednak w pewnym momencie mojego życia zostałem zmuszony do znacznie staranniejszego dbania o stan swoich włosów, ponieważ zacząłem zmagać się z łysieniem. Gęstość moich włosów zmalała prawie dwukrotnie, a na dodatek zaczęły tworzyć mi się zakola. Wyglądało to naprawdę okropnie.

Vital Hair opinia – Po pierwszym szoku, którym było dla mnie pogodzenie się z faktem, że rzeczywiście łysieje, zacząłem poszukiwać informacji na ten temat. Dowiedziałem się, że do najczęstszych przyczyn wypadania włosów należą:

• stres oraz traumatyczne przeżycia,
• choroby, jak bulimia, anoreksja, łupież, grzybiczne zapalenie skóry, czy niedokrwistość,
• źle dobrana dieta,
• niedobory miko – i makroelementów,
• nieprawidłowości w gospodarce hormonalnej,
• stany zapalne organizmu,
• problemy z tarczycą.

Niestety zmiana stylu mojego życia na bardziej aktywny oraz dodanie do swojej diety większej ilości warzyw i owoców, nie wpłynęło ani negatywnie ani pozytywnie na mój problem z łysieniem. Nie chorowałem również na żadną poważną chorobę, a także nie posiadałem problemów z tarczycą, czy hormonami. Starałem się również ograniczać stres w moim życiu i zastępować go pozytywnymi emocjami, niestety nie przynosiło to nadal żadnych rezultatów. Z tego powodu zacząłem stosować różnorodne preparaty apteczne, które teoretycznie miały rozwiązać mój problem. Niestety systematyczne wmasowywanie w skórę głowy produktów na podstawie aminokwasów, kolagenu, czy keratyny, a także mycie włosów specjalnymi szamponami mającymi zwalczyć łysienie, również nie pomagało. Jedynym efektem kupna tego typu preparatów był chudszy portfel.

Vital Hair opinie – Czas na Vital Hair Advanced

Kiedy już pogodziłem się z faktem, że moje włosy już nigdy nie odzyskają swojego dawnego blasku oraz gęstości, mój kolega, który sam zmagał się z łysieniem oraz zakolami, polecił mi zastosować suplement VitalHair Advanced. Na początku ignorowałem zapewnienia swojego znajomego, że ten preparat rzeczywiście jest skuteczny. Jednakże gdy stan jego włosów uległ znacznej poprawie, zdecydowałem się wypróbować VitalHair Advanced. Według zapewnień producentów ten preparat miał zwalczyć moje problemy z łysieniem oraz osłabioną strukturą włosów poprzez uderzenie do bezpośrednich przyczyn problemu. Suplement ma za zadanie oddziaływać pozytywnie na miejsca, w których powstaje włos, czyli brodawki i mieszki włosowe, a także dostarczyć odpowiednie składniki i mikroelementy potrzebne do syntezy włosa. Zgodnie z zaleceniami producenta zacząłem przyjmować 2 kapsułki dziennie VitalHair Advanced i już po kilku tygodniach moich włosów było 3 razy więcej, a zakola zaczynały się zapełniać. To naprawdę produkt warty polecenia dla osób, które zmagają się z łysieniem.

 

 

VitalHair dostępny jest na stronie producenta www.vitalhair.pl

Dodaj komentarz