Goji Original – dajemy się nabrać?

Suplementy na odchudzanie to dość kontrowersyjny temat, jednak szukając informacji na ten temat natrafiłam na produkt Goji Original. Z zapewnień producenta wynika, iż biorąc parę tabletek dziennie człowiek zacznie samoistnie chudnąć co da mu upragnioną sylwetkę bez ćwiczeń na siłowni oraz diety. Slogany typu “Zacznij chudnąć i odzyskaj młody wygląd” mają zachęcić potencjalnego klienta i obudzić w nim potrzebę posiadania właśnie tego produktu, jednak czy wydając paręnaście złotych możemy oczekiwać cudu? Kilka osób podzieliło się odczuciami na temat tego produktu, co mnie nie zdziwiło większość z nich była negatywna.

To co opisał pan Mariusz trochę mną wstrząsnęło, ideą suplementu na odchudzanie jest właśnie pozbycie się niechcianych kilogramów, jednak w jego przypadku stało się odwrotnie.

“Na początku rzeczywiście zauważyłem znaczną poprawę. Szybszą przemianę materii i mniejszy apetyt. Po paru dniach zacząłem odczuwać znużenie, zawroty głowy i senność. Zacząłem przybierać na wadze, niewielkie wartości ale wzbudziło to mój niepokój bo przecież miałem chudnąć! Odstawiłem tabletki i po paru dniach wszystko wróciło do normy, a ja postanowiłem zacząć biegać.” Kolejną opinią jaką znalazłam był opis pani Kasi. Nie miała ona jednak żadnych powikłań związanych z zażywaniem Goji Original, jej problemem było to, że tabletki nie robiły zupełnie nic. “Zmarnowałam tylko pieniądze i czas przez te parę miesięcy połykania kapsułek. Nie zauważyłam poprawy wyglądu, ani przyspieszenia tempa przemiany materii. Czuję się oszukana, jak można tak okłamywać ludzi?”.

Pani Karolina również dała się zwieść zapewnieniom producenta i zamówiła zapas tabletek na odchudzanie. Jej zdeterminowanie nie pozwoliło na przerwanie kuracji tak jak zrobił to pan Mariusz co doprowadziło do omdleń i późniejszej wizyty w szpitalu.

“Nareszcie zaczęłam chudnąć! Zauważyłam mniejszy apetyt, całkowicie odrzuciłam słodycze. Nie przejmowałam się zbytnio efektami ubocznymi takimi jak bóle głowy czy senność, uważałam że mój organizm musi się przyzwyczaić i że tak musi być. z Tygodnia na tydzień czułam się coraz gorzej, punktem kulminacyjnym było zasłabnięcia w pracy. Przewieziono mnie na pogotowie, dowiedziałam się, że nie dostarczałam potrzebnego pożywienia i wystarczającej ilości płynów. To był moment, w którym przestałam brać Goji Original”.

Z tego co wiem, to nie znajdziemy tych tajemniczych kapsułek z żadnej z aptek. Trudno powiedzieć jak zadziałają, ponieważ zależy to od organizmu. Po prześwietleniu dokładnie opinii i zapewnień producenta doszłam do wniosku, że nie jest to produkt wart uwagi, czasu i zdrowia. Jeżeli zależy wam na wartościowych preparatach możemy podać wam za przykład preparat, który możecie traktować jako wzór w poszukiwaniu innych preparatów. Mowa tutaj o Reducer Thermo Extreme, o którym pisaliśmy już TUTAJ.

Dodaj komentarz