Fuego FIT opinie – kapsułki, suplement na odchudzanie

Fuego FIT – co to za specyfik?

Niedawno natknęłam się w sieci na ofertę producenta suplementu na odchudzanie, Fuego FIT. Preparat, w formie kapsułek, przyjmowanych w ilości 1 – 2 dziennie, 30 minut po posiłku, zawiera innowacyjny w porównaniu z pozostałymi specyfikami na odchudzanie, skład. Czy to gwarantuje skuteczność?

Opinie o suplementach na odchudzanie są z reguły podzielone, a podobne działanie składników, zawartych w produktach sprawia, że suplementy działają, lub nie, w podobny sposób. Fuego FIT z kolei opiera swój skład o pieprz cayenne, który według zapewnień producenta suplementu, powinien powodować o 600% większe spalanie tłuszczu w obszarze brzucha. Pieprz cayenne, według producenta, powinien wspierać zmniejszenie apetytu, zwiększenie z kolei spalania tkanki tłuszczowej. Działanie odchudzające pieprzu cayenne idzie w parze z przyspieszeniem metabolizmu. Papryka kajeńska, będąca kolejnym elementem składu Fuego FIT, dzięki działaniu kapsaicyny, wpływa na wzrost poziomu adrenaliny, co sprawia, że mamy więcej energii oraz przyspiesza metabolizm. Owoce dzikiej róży (Rosa Canina L) wpływają na wzrost termogenezy, co według producenta ma wpływać na proces odchudzania. Składniki energetyczne, przeciwutleniające, zawierające witaminę C pomagają dopełnić efekt odchudzania.

Co sądzimy o Fuego FIT?

Najlepszą rekomendacją, by zakupić jakiś produkt, jest najczęściej opinia osób, które mogły już go przetestować. Zanim skorzystasz z produktu Fuego FIT, przeczytaj, co o nim sądzą internautki.

Znalazłam takie opinie o produkcie:

“Gdy zobaczyłam skład Fuego FIT, wiedziałam, że jest to preparat dla mnie: silny, nietypowy, powiedziałabym, że pewniak wśród preparatów na odchudzanie. Zamówiłam go szybciej, niż się zastanowiłam, czy na prawdę warto. Stosowanie było dla mnie jak oczekiwanie na cud, tym bardziej, że liczyłam strasznie na zmniejszenie obwodu brzucha i każdą pastylkę połykałam z wielką nadzieją na utratę mojej oponki. Jednak po kilku tygodniach, kiedy moje bluzki tak samo eksponowały fałdki na brzuchu, po prostu odstawiłam suplement. Trudno. Kolejny raz się zawiodłam”. Kasia, 35 lat.

“Pieprz cayenne dotąd kojarzył mi się wyłącznie z przyprawianiem potraw, dlatego, gdy dowiedziałam się o produkcie na odchudzanie, którego jest podstawowym składnikiem, natychmiast postanowiłam go przetestować. Przyznam się, że próbowałam już wielu produktów, byłam więc ciekawa, czy ten innowacyjny składnik wpłynie na skuteczność. A więc twierdzę, że jako przyprawa super, a jako odchudzanie – brak efektu.” Karolina, 28 lat

“Fuego FIT miał być skuteczny. Producent obiecuje 600% większe spalanie tłuszczu, ale u mnie nie działa. Stosuję zgodnie z zaleceniami, nawet przestałam jeść słodycze i jasne pieczywo. Jestem niezadowolona, bo nie widzę pozytywnych zmian. Nie chudnę i już.” Wiola, 45 lat.

Fuego FIT, czy warto kupić?

Po przeczytaniu opinii kobiet, które zastosowały Fuego FIT, zaczynam przekonywać się, że pieprz cayenne nie będzie wpływał na odchudzanie, jeśli bez dodatkowych zabiegów chcesz osiągnąć piękną figurę. Może jako wspomagacz intensywnego wysiłku zadziała? Bez aktywności jednak na pewno nie. Zamiast stosować niepewne preparaty mogę polecić stosowanie preparatów, które działają na pewno. Za wzór przy wyborze można stosować recenzjowany na naszej stronie preparat Reducer Thermo Extreme, o którym poczytać możecie TUTAJ.

Dodaj komentarz