Atlant Gel- niesamowity specyfik?

Atlant gel- magiczny preparat na problemy z erekcją i powiększenie penisa?

Według producenta, żel ten ma niesamowite właściwości dotyczące męskiego członka. Na stronie producenta możemy się dowiedzieć, że sprzyja powiększaniu członka, uzyskaniu bardziej jakościowej przyjemności i uzyskaniu dłuższej przyjemności, cokolwiek to wszystko znaczy. W składzie ów niesamowitego panaceum możemy odnaleźć wyciąg z żeńszenia i mentolu, które (według producenta) jak się okazuje mają nieodkryte właściwości sprzyjające życiu seksualnym mężczyzn.

Niezrozumiała cena

Za ten specyfik musimy zapłacić aż 400 zł. Aktualnie, na stronie Atlant Gel dostępny jest w promocji, za 200 zł. Promocja ta ma się utrzymać jeszcze tylko przez kilkanaście godzin, ale sądzę, że to ograniczenie czasowe jest tylko chwytem marketingowym, a sama promocja nigdy nie zniknie. Spotkałem się w internecie już z niejednym takim zabiegiem, w ekstremalnych przypadkach nawet wszystkie produkty oferowane przez stronę potrafiły być przecenione. Taka promocja oczywiście nigdy się nie kończyła. Warto  zaznaczyć, że produkt ten nie jest dostępny w aptekach, a tylko na stronach producenta i jego współpracowników. Producent broni się przed atakami przypisem, którego treść brzmi- “Wyniki stosowania mogą różnić się w zależności od indywidualnych cech organizmu”. Dzięki temu, unika wszelkiej odpowiedzialności wywołanej niezadowoleniem konsumentów.
Szukając informacji o Atlant Gel, natknąłem się na opinie internautów, w większości jak można się spodziewać- negatywne. Przytoczę tu kilka z nich.

Daniel z Sandomierza napisał: “większego badziewia na oczy nie widziałem. Producent deklaruje, że wyniki stosowania mogą być różne w zależności od cech organizmu, ale w moim przypadku wyników stosowania nie ma żadnych. Zużyłem prawie całą tubkę tego żelu, a jedyny efekt jaki zaobserwowałem, to brak efektu. Jak można tak chamsko oszukiwać ludzi. Nie polecam nikomu, jedyne do czego nadaje się Atlant Gel to spłukanie w kiblu.”

Zdzisław z Chorzowa napisał tak: “nie dość, że stosownie Atlant Gelu nie przyniosło żadnych skutków deklarowanych przez producenta, to wywołało u mnie okropnie drażniąca wysypkę i świąd. Po prostu jestem oburzony, jak można być takim bucem i tak chamsko oszukiwać ludzi.”

Wiktor ze Słupska podzielił się z internetem taką opinią: “no wiedziałem, to cholerstwo ani trochę nie działa. Nawet w najmniejszym stopniu, a do tego okropnie śmierdzi. Najgorsze, że przez ten głupi przypis nie mogę nawet odzyskać pieniędzy. Nie polecam nawet najbardziej zdesperowanym.”

Jak widać, opinie użytkowników Atlant Gelu nie są mu zbytnio przychylne. Po samym wyglądzie oferty można stwierdzić, że ten żel to nic więcej niż zwykłe zdzierstwo. Opinie klientów utwierdzają mnie w przekonaniu, że Atlant Gel to oszustwo i żaden z deklarowanych efektów nigdy u nikogo nie wystąpi, w końcu to tylko wyciąg z żeńszenia i mentolu. Zdecydowanie odradzam każdemu zakupu Atlant Gelu. Jeżeli chcecie poszukać dobrego preparatu wzorujcie się na sprawdzonych i zaufanych produktach. Za wzór możecie mieć tutaj opisywany przez nas jakiś czas temu Vigrogan Natural Enhancer. Link do artykułu TUTAJ.

Dodaj komentarz